Warning Cookies are used on this site to provide the best user experience. If you continue, we assume that you agree to receive cookies from this site. OK

Romuald Borkowski

Romuald Borkowski

Trener, coach i praktyk biznesu.

Jako Product Manager Sony Europe zarządzał z sukcesami marketingiem kluczowych kategorii produktów. Kierował zespołami trenerów w Polsce i podległych krajach Europy. Współpracował z największymi sieciami handlowymi w Polsce i w Europie, bezpośrednio realizując projekty biznesowe oraz wspierając je, przez działania szkoleniowe. Organizował zespoły trenerów wewnętrznych w sieciach retail.

Specjalizuje się w coachingu i szkoleniach rozwijanych kompetencje kierowania zespołami – Przywództwo Sytuacyjne, komunikacja, motywowanie.

Autor Warsztatów Zarządzania przez Kompetencje usprawniających zastępowalność stanowisk, rekrutację, dokonywanie ocen okresowych i zarządzanie budżetem na szkolenia i rozwój.  

Dzieli się wiedzą i doświadczeniem z ponad dwóch dekad kierowania biznesem w ponadnarodowych organizacjach i własnej firmie.

Kładzie nacisk na wzmacnianie  wiedzy i umiejętności oraz proponując rozwiązania,  które znajdują praktyczne zastosowania.


Price

PLN  –  PLN

  • 9.9PLN
  • 999PLN
Training type
Training form
Available devices
Language